Naam Gemeente Telefoonnummer Your Email Datumvoorstelling Aantalp
Naam Gemeente Telefoonnummer Your Email Datumvoorstelling Aantalp
Smits Olen 0494588179 smits.riet@skynet.be woensdag 16 november 1
Smits Olen 0494588179 smits.riet@skynet.be woensdag 16 november 1
Smits Olen 0494588179 smits.riet@skynet.be woensdag 16 november 2
Palmans odrada 2280 Grobbendonk,k 0473390951 palmansodrada@me.com woensdag 16 november 3
Jozé Debruyn Oevel 0032474732734 e.pauly@telenet.be woensdag 16 november 1
cools kris Westerlo 0497852833 katpeeters@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Baelus Geel 0475/675670 chris.baelus1@telenet.be zaterdag 12 november 2
PAULY Everard en NEVELSTEEN Elza Oevel 0032474732734 e.pauly@telenet.be woensdag 16 november 2
Caroline Cloots OLEN 0495724193 caro.cloots@gmail.com vrijdag 11 november 2
CLAES Jan Oevel 0476 37 51 75 jancles46@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Toon Lievens Westerlo 0499366125 teunkelievens@hotmail.com zaterdag 12 november 5
Joachim Wagemans Westerlo +31646590300 joachim.wagemans@hotmail.com woensdag 9 november 2
Marleen en co Westerlo 0474393202 marleen.en.co@telenet.be woensdag 9 november 6
Van Looveren - Lauwers Westerlo 0475/787381 guy.vanlooveren@live.be woensdag 16 november 2
Mathias Peetermans Oevel 0465022255 Mathiaspeetermans@gmail.com woensdag 2 november 3
Andre Van De Sande Oevel 0473 274044 andrevandesande855@gmail.com vrijdag 11 november 6
Chris Verheyen-van den bosch Olen 0497744239 sparverheyen@gmail.com.com woensdag 2 november 6
Van Peer Lea Lille 0496508956 walter.van.den.broeck4@telenet.be woensdag 2 november 2
Van Gelder Tim Meerhout 0498 84 04 37 vangeldertim848@gmail.com woensdag 9 november 2
Smets-Van Bylen Oevel Westerlo 0474 854946 eddysmets4@hotmail.com zaterdag 12 november 2
Chris Verheyen-van den bosch Olen 0497744239 sparverheyen@gmail.com.com woensdag 2 november 6
Suzy Helsen (op naam van Kristien Vrancken) Halle-Zoersel 0474/490645 helsensuzy1@gmail.com zaterdag 12 november 2
Vervoort Greet Geel 0484973499 greet_vervoort@hotmail.com woensdag 2 november 3
Annie Moons Westerlo 14546071 i.vankrunkelsven@belgacom.net woensdag 16 november 2
Kerkhofs Frans Oevel 0477/684125 frans.kerkhofs@skynet.be vrijdag 4 november 5
Daems Willy ( Groep Kerkhofs Frans ) Kasterlee 0474424143 wfj.daems@proximus.be vrijdag 4 november 5
Voorspoels saartje Noorderwijk 0497443049 saartje.voorspoels@hotmail.com woensdag 2 november 3
Verhoeven. Ludo Westerlo 014544458 anita.vanistendael.@telenet.be zaterdag 29 oktober 2
Persoons Geert Geel 0495577114 annemarievanthielen@hotmail.com zaterdag 29 oktober 4
Suzy Helsen (kaarten op naam van Anja Dils) Hulshout 0474/490645 helsensuzy1@gmail.com woensdag 9 november 2
Fets Noorderwijk 0477 95 09 11 fguidod@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Annelies Loockx Westerlo 0495601472 annelies.loockx@fike.com woensdag 9 november 8
Greet Bensch Geel 0498849498 greetbensch@hotmail.com woensdag 9 november 4
Raf Meeuws Geel 014590524 raf_meeuws@hotmail.com woensdag 9 november 2
Veteranen ten aard Geel 0495 699121 annemarievanthielen@hotmail.com vrijdag 4 november 11
Anja Verbinnen Westerlo 0478968475 verbinnenanja5@gmail.com vrijdag 4 november 3
Bogaerts Cinthia Ham 0477295909 cinthia.bogaerts@telenet.be zaterdag 29 oktober 3
Francois Boeckx TONGERLO (ANTW.) 0495893158 graag voorste deel zaal ivm gehoor boeckxfrancois@gmail.com vrijdag 28 oktober 6
Filip Verrezen oevel 0475552484 Filip@verrezen.be woensdag 2 november 7
Van Hemelen Wim Oevel 0477/333767 wim.van.hemelen@telenet.be vrijdag 11 november 14
Dorien van roy Westerlo 0468102231 dorien.van.roy@telenet.be zaterdag 29 oktober 2
ikke oevel 68946846584 leo.ceulemans@gmail.com zaterdag 29 oktober 1
Lievens nele Tongerlo 0499/258485 nele.lievens@hotmail.be vrijdag 4 november 3
Briers Wendy Turnhout 0496314672 wendy79.briers@gmail.com woensdag 16 november 4
Ina Broos Geel 014 580582 ina.kurt@telenet.be vrijdag 18 november 5
Greet Van den Eynde Westerlo 0493072688 greetvandeneynde@hotmail.com woensdag 16 november 6
Van der Linden Jos Herentals 0476 244113 vanderlinden.jos.60@gmail.com vrijdag 28 oktober 3
Vervloet Olen 0498921230 patrikvervloet@gmail.com zaterdag 29 oktober 2
Vranken Olen 0476267240 vrankenalex@skynet.be vrijdag 4 november 2
Boonen Celine Kasterlee 0499 382036 celineboonen@hotmail.com vrijdag 4 november 2
Ceulemans Oevel 0486854525 leo.ceulemans@gmail.com woensdag 2 november 7
Gielen Ilse Herk-de-Stad 0473885911 ilse.gielen@outlook.com woensdag 2 november 3
Van den Eynde Greet Westerlo 0493072688 greetvandeneynde@hotmail.com woensdag 16 november 6
Toneelkring Krak Viersel 0486967339 verheyen.mark@telenet.be vrijdag 28 oktober 4
Merny Graziella Bonheiden 0485500127 gmerny@live.be vrijdag 18 november 2
Tanja Geudens Westerlo 0494859865 tanja.geudens@telenet.be vrijdag 18 november 9
Rudi Michiels Herentals 0494982286 rudi.michiels118@gmail.com woensdag 9 november 2
Proost Modest Lichtaart 0478593172 proost_39@hotmail.com zaterdag 12 november 4
Susie Helsen (namens De Sint Norbertusgilde Tongerlo) Westerlo 0477694473 suhe@telenet.be vrijdag 4 november 3
Van poucke eric Westerlo 0471896351 vanhoeylandtingrid@hotmail.com zaterdag 29 oktober 4
Feestmoeders Berlaar 0474490645 helsensuzy1@gmail.com woensdag 2 november 2
Jefkeleirs Oevel 0477276287 jefkeleirs@skynet.be zaterdag 29 oktober 2
Alfons Hoeylaerts Herentals 0477309760 fons.hoeylaerts@skynet.be woensdag 2 november 2
Kerkhofs Frans Oevel 0477/684125 frans.kerkhofs@skynet.be woensdag 2 november 5
Martine Van Hoof KULTUUR KWADRAAT VOORTKAPEL WESTERLO Voortkapel 0474826881 martine.van.hoof64@gmail.com zaterdag 12 november 3
viella krieckemans westerlo 0477699042 viella_krieckemans@hotmail.com zaterdag 5 november 2
marcel Pitschon Herselt 0475602831 marcel@verzekeringenvanhove.be vrijdag 11 november 2
Peter Verbinnen Olen 0496480229 peter.verbinnen@telenet.be woensdag 9 november 4
DENIS -PEETERS NOOORDERWIJK 0471556736 peeters-renders@telenet.be zaterdag 29 oktober 4
Graziella Bonheiden 0485500127 gmerny@live.be vrijdag 18 november 2
Veronique Lieckens Hulshout 0472973091 veronique.liekens@skynet.be vrijdag 18 november 6
Corthout Herman 2280 Grobbendonk 0495674123 herman.corthout@telenet.be vrijdag 11 november 2
De Strooper Alfons Bornem 03 889 35 26 alfons.de.strooper@telenet.be zaterdag 5 november 7
viella krieckemans westerlo 0477699042 viella_krieckemans@hotmail.com woensdag 9 november 3
merny bonheiden 0485500127 gmerny@live.be vrijdag 18 november 2
graziella bonheiden 0485500127 gmerny@live.be vrijdag 18 november 9
lievens jan olen 0497640255 jan.lievens2@outlook.com vrijdag 4 november 4
Carine Verwimp Tessenderlo 0473767741 carineverwimp@hotmail.com woensdag 16 november 2
Ellen Verhoeven Oevel 0495804796 ellen.verhoeven3@gmail.com woensdag 16 november 4
Van Hemelen Jan Oevel 0499767473 jan.van.hemelen@telenet.be vrijdag 18 november 4
harry verheyen veerle laakdal 0471032779 Harryverheyenskb@gmail.com woensdag 2 november 1
Karel Theys Westerlo 0497629267 theys.karel@skynet.be woensdag 16 november 4
Sandra Van Bedts Vosselaar +32 484 25 76 37 sandra.van.bedts@hotmail.com zaterdag 5 november 4
Annemie Borghs Oevel 0494844031 annemie.borghs@telenet.be woensdag 9 november 4
Peeters Eddie 2260 Westerlo 014 265574 gerdvaes@hotmail.com vrijdag 4 november 4
suzanne cras laakdal 0497124097 heylen.cras@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Van Eynde Karel Tongerlo 014546049 karel.van.eynde@telenet.be woensdag 2 november 4
LINDA ROSSAU Ekeren 0492849807 linda.rossau@telenet.be vrijdag 11 november 8
luyten greet Oevel belgie 0472541878 luyten.greet@hotmail.com zaterdag 5 november 2
annemie nys ITEGEM 0475382032 annemarie.nys@hotmail.com woensdag 16 november 3
sterckx frans grobbendonk 0474528404 sterckxfrans@hotmail.com zaterdag 12 november 4
Dirk Bastiaens Selecteer ...westerlo 0495457488 bastiaens.d@outlook.com woensdag 2 november 2
Van de Velde Ingrid Westerlo 0472 92 72 52 ingrid.van.de.velde4@telenet.be vrijdag 28 oktober 5
Soontjens Eddy Olen 0496 68 66 94 eddy.soontjens@telenet.be woensdag 16 november 4
Annelies van eynde Westerlo 0477089806 anneliesvaneynde@outlook.com zaterdag 19 november 4
Toneelgroep Bergheem Bergom 0495 48 55 40 vanhelmont@msn.com zaterdag 5 november 5
Lut Van Thielen Herentals Noorderwijk 0472747619 lutvanthielen@gmail.com zaterdag 19 november 6
Maes jan 2340 Beerse 0485537780 janmaes1106@gmail.com zaterdag 19 november 4
Vic Van Bael WESTERLO 0470844056 vicvanbael@skynet.be vrijdag 4 november 4
Gonda Van Loock Heultje westerlo 0494486236 gonda.van.loock@telenet.be woensdag 9 november 4
Van Tiggelen M.-Louise LILLE 014 41 20 22 heylenvantiggelen@skynet.be woensdag 9 november 2
Rosa Dries Westerlo 014 266992 rosadries@gmail.com vrijdag 28 oktober 5
Verelst Frie Vorselaar 0497 61 56 06 frieda.verelst@telenet.be zaterdag 5 november 4
Suzanna Van Loock Oevel 0498298186 rozelotus@hotmail.com zaterdag 12 november 4
Daems Annemie Oevel 0498627354 annemie.daems1@gmail.com woensdag 9 november 5
Vierendeels Rob Westerlo 014235107 rob.vierendeels@skynet.be woensdag 9 november 3
suzanne cras laakdal 0497124097 heylen.cras@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Hufkens Jos Geel 0484757001 jozef.hufkens1@telenet.be vrijdag 4 november 2
Melcher Westerlo 0472180558 jo.reichmann@gmx.de woensdag 16 november 2
Vanspringel Herman Oevel 014541769 hermpi@skynet.be zaterdag 12 november 9
Van poucke eric Westerlo 0471896351 vanhoeylandtingrid@hotmail.com vrijdag 11 november 2
Peeters Oevel 0498854816 lienefien@hotmail.com vrijdag 28 oktober 6
Pulmans Karel Olen 0479242364 karel.pulmans@telenet.be zaterdag 29 oktober 6
Danny Sels - Toneel Lovers Oevel 0477558737 clowndeselle@gmail.com zaterdag 12 november 6
Jef Verrezen Oevel-Westerlo +32476729140 jozef.verrezen@telenet.be woensdag 2 november 4
sterckx frans grobbendonk 0474528404 sterckxfrans@hotmail.com zaterdag 12 november 4
Hermans Paul Oevel 0498503097 hermans.paul@hotmail.be woensdag 16 november 5
Geerinckx erik Oevel 0479243600 geerinckx.erik@telenet.be zaterdag 5 november 9
karel helsen WESTERLO 0477655588 karel.helsen@skynet.be vrijdag 28 oktober 2
Van de Leur Marc Turnhout 0478 666150 marc.van.de.leur@telenet.be zaterdag 19 november 4
Werner Meeuwissen Balen 0471389480 werner.m@live.be vrijdag 28 oktober 2
VAN DONINK WILLY HEISD OP DEN BERG Wiekevorrst 0495 /22 --81-17 gerdaliekens@outlook.be vrijdag 18 november 2
Hendrickx-Van Springel Herentals 0497/586316 anne.van.springel@telenet.be zaterdag 5 november 2
Alen Marc Herentals 0496762526 marc-nicole@skynet.be vrijdag 11 november 3
Jasper Blockx (kinderen Anne Van Thielen) Mechelen 0491227714 Jasperblockx@gmail.com vrijdag 18 november 8
Janssens Oevel 0471544609 janssens.conny@belgacom.net zaterdag 12 november 2
Suzy Helsen Morkhoven 0474/490645 helsensuzy1@gmail.com zaterdag 12 november 4
Suzy Helsen Morkhoven 0474/490645 helsensuzy1@gmail.com zaterdag 29 oktober 15
Govarts Jef Geel 0474 862630 jef.govarts@gmail.com vrijdag 18 november 7
geerinckx patrick oevel 0474202604 patrickgeerinckx@telenet.be zaterdag 5 november 4
Leirs Etienne Oevel 014234494 Etienne.leirs@gmail.com woensdag 16 november 4
Karel Verheyen Westerlo 0476/239980 ka.verheyen@telenet.be woensdag 9 november 6
Verhulst Geel 0474385544 veerle.verhulst@hotmail.be zaterdag 5 november 4
Van den Eynde Marc Mol 0494111981 mvde1960@gmail.com woensdag 16 november 2
Meyvis peter Oosterwijk 0478339522 meyvis.peter@gmail.com zaterdag 5 november 4
Hendrickx Danny Westerlo 0496362292 karinneke61@hotmail.com zaterdag 5 november 2
Haemhouts Carine Westerlo 014231105 haemhoutscarine@skynet.be vrijdag 4 november 4
Mertens Marjan Geel 0475/250214 marjan.mertens2@telenet.be zaterdag 19 november 3
Fifi Daniel Balen +0493697289 daniel.fifi@telenet.be woensdag 16 november 4
Janssens Oevel 0471544609 janssens.conny@belgacom.net zaterdag 12 november 2
Eddy Wouters Westerlo 0498261694 eddij.wouters@telenet.be woensdag 2 november 3
Van de Poel Kristel Dessel 0494743921 van.de.poel.kristel@telenet.be vrijdag 28 oktober 2
Deckers Dirk 2260 0473741277 dirkdeckers5@gmail.com zaterdag 29 oktober 9
Vanuytsel Geel 0496808581 ludo_vanuytsel@hotmail.com zaterdag 12 november 4
Geukens nancy Geel O495699131 annemarievanthielen@hotmail.com woensdag 2 november 6
Els janssen Geel 0495699121 annemarievanthielen@hotmail.com zaterdag 19 november 4
Cornelis Martha Oevel 014 23 50 98 sandra_van_mensel@yahoo.com zaterdag 5 november 2
Carin Van de Velde Herenthout 0497468597 torfs.vandevelde@telenet.be vrijdag 4 november 11
ikke oevel 6846535 leo.ceulemans@gmail.com zaterdag 29 oktober 1
Sas Rudy Tessenderlo 0498584415 sas.rudy@skynet.be zaterdag 12 november 4
goormans linda nijlen 0477453943 linda.goormans@gmail.com zaterdag 29 oktober 4
wilms roger meerhout 0474554892 wilmsroger2@gmail.com vrijdag 11 november 4
van herck andre 2270 herenthout 0493 621585 verwimphilde@gmail.com zaterdag 19 november 2
van houdt karel 2440 geel 0498360875 vanhoudtkarel@hotmail.be woensdag 2 november 2
verwimp wendy westerlo 0476342657 freddy.tops@telenet.be zaterdag 12 november 3
Paul Goossens Oevel 0484416176 paulgoossens8@gmail.com zaterdag 19 november 4
Peeters - Melis Tongerlo (Westerlo) 0478694344 hildjemelis@gmail.com vrijdag 11 november 3
Ooms Merksplas 0494271150 polooms@outlook.com woensdag 9 november 2
De Backer Renild Westerlo 014549277 renild.debacker@telenet.be zaterdag 19 november 8
gorts alfons oevel 0497203086 alfonsgorts@hotmail.com vrijdag 18 november 11
Vermeiren-Scheepmans Oevel 0498536026 lindseyscheepmans@gmail.com vrijdag 18 november 2
Staes Josepha Oevel 0476722280 r.kempenaers@telenet.be woensdag 2 november 4
Janssens Danny Oevel 0496743464 janssensd62@gmail.com vrijdag 18 november 3
Van den brande leo Balen 0479519537 leoelse@hotmail.be zaterdag 12 november 2
Boels Olen 0494400746 rosette.geentjens@telenet.be vrijdag 4 november 7
jan nysmans Plansjeetrappers laakdal 013666622 jan@nysmans.be vrijdag 11 november 13
Engelen Gerrit Noorderwijk 0496065207 gerrit_engelen@yahoo.com vrijdag 18 november 6
gorts alfons oevel 0497203086 alfnsgorts@hotmail.com vrijdag 18 november 11
Roger Bervoets Westerlo 0478/870148 Bervoetsroger@skynet.be zaterdag 5 november 4
Karina Van Dessel Langdorp 0477/377.354 karinavandessel@yahoo.com vrijdag 28 oktober 3
Ludo Schelles 2440 Geel 0497485265 ludo.schelles@telenet.be woensdag 9 november 16
Molenberghs Olen 0494378942 eddy.molenberghs@telenet.be zaterdag 19 november 8
van de meutter Gierle 0486901037 christel.gevers71@telenet.be zaterdag 12 november 4
johnny verborgt Oevel 0494600948 verborgtj@gmail.com vrijdag 4 november 4
Robert Vandepaar 2490 Balen +32 495826816 rvcvof@skynet.be zaterdag 12 november 3
theys marcel/st maarten herselt herselt 014546758 marcel_theys@yahoo.com woensdag 9 november 6
ikke oevel 6846535 leo.ceulemans@gmail.com vrijdag 28 oktober 1